Visvairāk dramatiskās kļūdas, ko tiesneši izdarījušas Pasaules kausos

Anonim
Tiesneši PĀRĀK Agri runā par Britain’s Got Talent! | Labākais talants

Saturs

Ievads

Pasaules kausa vēsturi raksta nepārspējamas komandas, negaidīti rezultāti, neticami spēles un diemžēl ļoti svarīgas šķīrējtiesas kļūdas. Šajā tekstā jūs uzzināsiet 10 no vissliktākajām kļūdām pasaulē svarīgākajā sporta konkursā. Daži lēmumi ir beigušies dusmās par skartajiem spēlētājiem, negodīgiem rezultātiem un dziļas bēdas faniem.

focus.de Saglabāt

Anglija 1966: Anglija pret Vāciju

Šveices tiesnesis Gottfried Dienst apstiprināja neeksistējošo mērķi Anglijai 1966. gada FIFA Pasaules kausa izcīņas finālā, bet virsstundu pirmajā pusē Geoff Hurst ienāca tīklā un bumba atlika tieši aizmugurējās līnijas vidū. ievilkums. Kad viņa devās virzienā uz laukumu, vācu aizstāvis stumtu galvu. Tomēr tiesnesis svilpa, norādot vietas angļu valodā. Faktiski Dienst neredzēja, ka bumba izturēja līniju, bet tas bija karogs, kurš kļūdaini norādīja, ka viņa ir ievadījusi. Visbeidzot, vietējie iedzīvotāji ieguva 4-2 un ieguva pirmo Pasaules kausu.

findaproperty.in

Spānija 1982: Francija pret Vāciju

Čārlzs Korvers bija futbola tumšajā vēsturē, jo viņa bija galvenā loma "gadsimta zādzībā". Holandiešu tiesnesis izlikās neuzskatīt briesmīgu pretinieku no vācu saimnieka Harald Schumacher pār Francijas Patrick Battiston. Tā kā viņi abi virzījās uz bumbu laukuma iekšpusē, Schumacher skāra pretinieka galvu ar gūžas galvu. Battiston samazinājās bezsamaņā laukā un vēlāk tika aizvākts pakaišiem. Šajā kustībā francūzis zaudēja divus zobus un cieta ribas lūzumu, deviņus mēnešus nostrādājot laukā. Ko Crover iekasēja? Pēc viņa teiktā, nebija nekādas kļūdas, nebija arī soda un daudz mazāk izraidīšanas. Viņš guva vārtus Vācijas labā.

Theory.ca

Meksika 1986: Argentīna pret Angliju

Diego Maradona iemūžināja slaveno "Dieva roku" spēles laikā pret Angliju 1986. gada Meksikas ceturtdaļfinālos. Tiesnesis Ali Bennaceur neizmantoja roku, ko Argentīna izmantoja, lai uzvarētu lēcienā pret Pēteru Šiltonu, kā rezultātā bumba neto aizmugurē un rezultāts 1-0 par labu Argentīnai. Lielākā daļa Anglijas spēlētāju izrādījās izmisīgi, lai pastāstītu tiesnesim, ko viņš un viņa palīgi nebija redzējuši, bet viss bija veltīgi un mērķis tika apstiprināts. Dienvidamerikāņi beidzot ieguva 2-1 ar citu Maradona mērķi. Pēdējais tika uzskatīts par skaistāko mērķi Pasaules kausa vēsturē.

sazinieties ar mums

Itālija 1990: Argentīna pret Vāciju

Šoreiz Argentīnas komandu kavēja tiesneša kļūda. Fināla laikā pret Vāciju aizstāvis Roberto Sensini ieguva balvu no spēlētāja Rudi Völler. Vācu uzbrucējs, neskatoties uz to, ka viņš netika pieskarties, nolēma spēlēt uz vietas un nonāca krāpnieciskajā tiesā Edgardo Codesal, kurš svilpa un apstiprināja sodu Vācijai. Andreas Brehme šo iespēju pārveidoja par mērķi. Ar šo vienīgo vietu eiropieši 1990. gadā uzvarēja Itālijas Pasaules kausa izcīņā. Sacensību beigās Brehme atzina, ka nav nekādas kļūdas.

mājās

Amerikas Savienotās Valstis 1994: Spānija / Itālija

Ungārijas Sandors Puhls mūžīgi būs spāņu atmiņā, jo Luis Enrique nav saņēmis skaidru sodu pret Itāliju. Itāļu aizstāvis Mauro Tassotti sita smagu triecienu ar viņa elkoņu apvidū, un Spānijas pussargs nokrita uz zāli, kas turēja seju. Tomēr tiesnesis turpināja, it kā nekas nebūtu noticis. Ļoti apburtais Luis Enrique parādīja, ka asinis nāk no viņa kā pierādījums par agresiju, bet Puhl nemainīja savu prātu, neizraidīja Tassotti un nepieprasīja sodu, kas varētu nozīmēt izlozi Spānijai. Pārējā ir vēsture: Itālija uzvarēja ar 2 līdz 1, sasniedza pusfinālus un spāņu stūres rats beidzās šķelto deguna starpsienu.

jotdown.com Saglabāt

Koreja un Japāna 2002: Dienvidkoreja / Itālija

2006. gada Pasaules kausa saimniekus lielā mērā atbalstīja Byron Moreno tiesneši spēles laikā pret Itāliju 16. kārtā. Ekvadoras tiesnesim bija slikti rezultāti, un aizdomas par korejiešu klasifikāciju nebija lēnas. Pirmkārt, Damiano Tomassi leģitīms mērķis tika izslēgts no šķēršļiem, kas nekad nav bijuši. Pēc dažām minūtēm Francesco Totti pēc tam, kad bija skaidrs Korejas aizstāvja trūkums, iekrita zonā. Ko tiesnesis veica? Itālijas spēlētājam viņš otro reizi parādīja dzelteno kartīti, "izliekoties" un izspēlēja viņu. Tas arī ļāva pārmērīgi vardarbīgu aziātu spēli.

hotcdchange / Flickr.com Saglabāt

Koreja un Japāna 2002: Dienvidkoreja pret Spāniju

Al-Ghandour sniegums radīja vēl lielākas aizdomas par 2002. gada pasaules čempionāta tiesnešiem. Spānijas un Dienvidkorejas spēles laikā ceturtdaļfinālā Ēģiptes tiesnesis atcēla divus leģitīmus mērķus no eiropiešiem. Pirmais bija saistīts ar iespējamo Iván Helguera neveiksmi, pirms Rubén Baraja nosūtīja bumbu neto aizmugurē. Otrā kļūda bija daudz acīmredzamāka: Joaquín ieguva stūri un Fernando Morientes ieguva mērķi. Tomēr tiesnesis un ģildītāji interpretēja, ka bumba bija izdzēsta un atcēla punktu. Spēle beidzās ar izlozi, no nulles līdz nullei, un korejieši uzvarēja 5-3 par sodiem.

foubister / Flickr.com Saglabāt

Vācija 2006: Austrālija pret Horvātiju

Dažiem nopietnām kļūdām Pasaules kausa laikā var būt tiesnešu karjeras beigas. Tas notika ar Graham Poll pēc Austrālijas un Horvātijas sacensībām 2006. gada Pasaules kausa izcīņā. Horvātijas Josip Simunic visu spēli aizvadīja kļūdaini un nosūtīja tikai papildu laiku. Turklāt aptauja neapstiprināja divus skaidrus sodus no vāciešiem, anulēja austrāliešu mērķi un 90 minūšu laikā pieļāva pārmērīgu vardarbību. Tā bija viņa pēdējā spēle kā oficiāls tiesnesis.

ALEXANDRE BATTIBUGLI / Flickr.com Saglabāt

Vācija 2006: Itālija pret Austrāliju

Itālijā un Austrālijā 2006. gadā vācu astotajā finālā nulle bija nulle līdz nullei. Trešajā virsstundu minūtē Fabio Grosso ieradās apgabalā un nolēma apzināti pēc Austrālijas aizstāvja klaidonis. Spāņu Luis Medina Cantalejo krievu valoda sagrāva un apstiprināja sodu par eiropiešiem. Francesco Totti ieguva mērķi, kas palīdzēja komandai sasniegt ceturtdaļfinālus un uzvarēt Pasaules kausā. Ja tiesnesis pēdējā brīdī nebūtu pieņēmis šo pārkāpumu un komandas bija nokārtojušas virsstundas, vai stāsts ir mainījies?

youpochtimes.com Saglabāt

Dienvidāfrika 2010: Vācija vs Anglija

Stāsts un tiesneši atkārtoja to pašu situāciju starp abiem konkurentiem. Šoreiz atlase tika ietekmēta Anglijā. Ceturtdaļfinālu uzvarēja Vācija 2-1, kad Frank Lampard metināja spēcīgu šāvienu vācu vārtsarga virzienā, skāra šķērsbāzi un atlika pusi metru tīklā.Urugvajas tiesnesis Jorge Larrionda neapzinājās, ka bumba bija ievadīta un turpināja spēli, it kā nekas nebūtu noticis (arī karogi nepalīdzēja). Spēle beidzās no 4 līdz 1 par labu vāciešiem un Anglijai bija ārpus Pasaules kausa.