Atjaunināšanas Datums: 17 Maijs 2024
Anonim
#2_5 Nostaigats

Saturs

Jo īpaši pilsētās, kur nav daudz vietas, kur ir pieejamas jautrības, puslīniju basketbola spēle ir pietiekama, lai nodarbotos ar sportu. Ir iespējams spēlēt ar divkāršu spēlētāju skaitu, kas parasti ieņem šo vietu. Tomēr, ņemot vērā tiesas nelielo lielumu un tikai viena groza klātbūtni, ir atšķirīgi noteikumi. Zināt noteikumus pirms spēles un izvairieties no diskusijām tiesā.

Puspansijas basketbola spēlēm ir savi noteikumi (basketbola attēls ar jimcox40 no Fotolia.com)

Spēlētāji

Pusloka basketbolu, ko sauc arī par 3x3, parasti spēlē vienas un tās pašas dzimuma komandas. Katrai komandai spēles sākumā ir nepieciešami vismaz trīs spēlētāji. Tomēr komandas var turpināt vai beigt spēles tikai ar diviem spēlētājiem. Vienai spēlei ir atļauts rezervēt ne vairāk kā septiņas atrunas. Aizstāšana jāveic, kad spēle tiek apturēta vai pēc groza vai nepatiesas maksas.

Limit Line

Robežlīnija ir iedomāta līnija, ko izmanto pusloka basketbola spēlēs. Bumba ir jāatgriežas tajā rindā, kad valdījums maina rokas, piemēram, pēc groza. Robežlīnija ir vai nu uz trīspunktu līnijas, vai uz centra apļa apkārtmēru. To izmanto, lai modelētu spēļu pieredzi pilna basketbola laukumā. Kad bumba ir pazaudēta vai ir bijusi aizsardzības spole, spēlētājam, kurš iegūst bumbu, jāiet aiz robežlīnijas ar abām kājām. Nav nepieciešams nodot bumbu, lai spēlētājs ar bumbu varētu palikt pie tā.

Pagarinājums

Ja rezultāts ir piesaistīts, kad laiks izbeidzas, spēle nonāk virsstundās, kas ilgst divas minūtes. Ja šī perioda beigās rezultāts joprojām ir saistošs, spēle atsāksies pēkšņas nāves gadījumā. Pirmā komanda, kas iegūst punktus, iegūst spēli.

Lodīšu turēšana

Puslaika spēlēs nav bumbiņu. Spēle spēles sākumā tiek noteikta ar izlozi. Pēc tam tiek pieņemti visi pārējie īpašumi, izņemot pārkāpumu. Kad valdījums nomaina rokas, komandai ir piecas sekundes, lai spēlētu bumbu.

Kļūdas

Tiek aprēķināti komandu kopējie trūkumi. Līdz septītajai kļūdai, parastās kļūdas izraisa bumbu maiņu. Kļūdas laikā, kad tiek izmests rezultāts, grozā, kā arī viena brīvā metiena (gadījumā, ja metiens ir pārvērsts) vai divi brīvi metieni (nepareizas metināšanas gadījumā). Komanda, kas saņem pārkāpumu, saglabā bumbu. Pēc septītās kļūdas, parastie pārkāpumi izraisa valdījuma zaudēšanu un vienu brīvu metienu. Kļūdas metiena laikā paliek nemainīgas.